Мова

Будівництво будинку із брусу під ключ

 


Компанія «Євро Дача» пропонує будівництво будинків під ключ по всій території України та Євросоюзу.Що таке будівництво під ключ?


Не всі наші клієнти знають значення терміну «будівництво будинку під ключ», ми докладніше розповімо про цей вид зведення будівель.

 Хочете дізнатися вартість "Будинку під Ключ"? Є запитання?

Зателефонуйте нам, ми запропонуємо НАЙКРАЩУ ЦІНУ на ЯКІСНІ Будинки!В рамках будівництва будинка «під ключ» виконуються наступні роботи :


• розробка проектної документації;

• будівництво фундаментів;

• зведення стін, перекриттів, покрівлі;

• монтаж інженерних комунікацій;

• оздоблювальні роботи;

• введення будинку в експлуатацію.Виконується все, що потрібно для життєдіяльності у Вашому суперсучасному європейському будинку мрії. Будинки під ключ існують як у вигляді типових так і індивідуальних проектів. Проте традиційно будівництво будинків за типовими проектами вважається меньш затратним. Але завдяки інтернету велика кількість готових дизайнерських рішень дозволяє знайти для себе щось ексклюзивне і максимально наближене саме для Вашого смаку.


 

Вартість будинку під ключ


Може скластися хибне враження, що на будівництво будинку під ключ ціна буде значно вищою, ніж на «звичайне» будівництво з особистою участю замовника у всіх питаннях (постачання матеріалів, пошук кваліфікованих і порядних забудовників, вивчення технології зведення будівель, щоденний контроль якості та багато іншого).

 

Обравши нашу компанію для будівництва будинку під ключ - Ви отримаєте перевагу у якісному форматі взаємодії замовника і виконавця, відчуєте повагу до Вашого часу і коштів. При цьому ми пропонуємо клієнту мінімальну участь у процесі будівництва, підбираємо оптимальні рішення та гарантуємо якість наших робіт. Ви зможете порівняти ціну на будівництво будинків за «звичайною» схемою і ціну будівництва якісних європейських будинків «під ключ» від компанії Євро Дача. 

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція будівництва будинку під ключ , то Вам потрібно замовити таку послугу через наших менеджерів консультантів. Ми зможемо надати Вам як широкий вибір готових проектів, так і власного архітектора для створення індивідуального проекту будинку за вашими побажаннями.

 

Продовжити