Комерційне будівництво

Комерційне будівництво
 
Наша компанія спеціалізується на проектуванні, виробництві та будівництві швидкомонтованих будівель комерційного призначення.
Сучасна комерційна нерухомість відрізняється високою функціональністю, виразною архітектурою будівель, ексклюзивними інтер'єрами, використанням ефективних систем для створення і підтримки сприятливого мікроклімату всередині об'єктів.
Компанія «Євро Дача» добре розуміє тренди рину і бажання своїх замовників. Ми прагнемо побудувати сучасні комерційні об'єкти швидко, надійно і якісно, щоб знизити наступні можливі ризики мінливої кон'юнктури на ринку комерційної нерухомості.


Наша компанія пропонує розробку і реалізацію проектів нерухомості різного призначення:


- Торгові центри та офіси будь-якого класу;
- Магазини, ринкові комплекси та торговельні площі; ресторани, бари, кафе та інші споруди для громадського харчування;
- Нічні клуби та інші розважальні заклади;
- Складські будівлі та логістичні комплекси різного класу;
- Будівництво виробничих цехів;
- Готелі та мотелі будь-якого рівня;
- Житлове майно для здачі в оренду;
- Створення і благоустрій об'єктів туристичної інфраструктури;
- Автосервіси, пральні, хімчистки та інші пункти сервісного обслуговування.


Будь-яке будівництво комерційної нерухомості пов'язане з розробкою проектів конкурентоспроможних об'єктів, які суміщають виразні архітектурно-дизайнерські варіанти з сучасним рівнем інженерного забезпечення будівель. Проекти повинні бути розроблені з урахуванням максимальних навантажень в процесі експлуатації, характерних особливостей ділянки забудови, кліматичних умов місцевості, загальнобудівельних та місцевих вимог до об'єктів нерухомості, існуючої інфраструктури і лімітів енергоспоживання.

 

Приклад сучасного готелю: