Мова

Порядок будівництва

Порядок будівництва енергозберігаючого будинку

 

1 етап - попередні консультації.

На цьому етапі ми з'ясовуємо який проект будинку (з нашої бази проектів або з будь-якого іншого джерела) і в якій комплектації Замовник хотів би замовити. Які можливі зміни він хотів би внести в проект .

По закінченню етапу ми визначаємо орієнтовну ціну і термін будівництва. Формуємо завдання на проектування і укладаємо з Замовником договір, в якому прописаний порядок, орієнтовна загальна вартість і термін будівництва.

2 етап - проектно-конструкторські, вишукувальні та кошторисні роботи.

Перед початком цього етапу, згідно з договором на будівництво, замовник вносить авансовий платіж, який потім буде зарахований при оплаті етапу виготовлення комплекту будинку .

На цьому етапі ми, згідно із завданням на проектування, виготовляємо повний комплект проектно-конструкторської документації та кошторис.

3 етап - виготовлення домо-комплекту та будівництво.

 

Після затвердження Замовником проектно-конструкторської документації та кошторису, ми можемо перейти безпосередньо до будівництва. Будівництво за погодженням із Замовником може бути розбите на різну кількість етапів. Перед кожним етапом, згідно з договором, замовник вносить передоплату, а по закінченню етапу - приймає роботи за актом приймання та виконує остаточний розрахунок по етапу. Для зручності розрахунку і приймання Замовником виконаних робіт, будівництво може бути розбите або на дрібні і часті етапи, або більші і рідші. Як правило використовуються наступні етапи:

3.1. Зведення фундаменту.

3.2. Виготовлення та відвантаження комплекту будинку.

При оплаті з вартості цього етапу віднімається сума авансу, внесеного раніше Замовником за договором на проектно-конструкторські, вишукувальні та кошторисні роботи, які, таким чином, будуть виконані безкоштовно.

 

3.3. Складання "коробки будинку" (силового каркаса) на готовому фундаменті.

Збір (монтаж) будинку за погодженням із Замовником може бути також, в свою чергу, розбитий на підетапи. Наприклад: установка перекриття фундаменту, монтаж стін першого поверху, монтаж перекриття першого поверху, монтаж стін другого поверху, монтаж даху і т.п.

3.4. Монтаж покрівлі.

3.5. Установка вікон і вхідних дверей, закриття теплового контуру.

3.6. Зовнішнє оздоблення будинку.

3.7. Розведення інженерних комунікацій по будинку.

3.8. Внутрішнє оздоблення будинку.

3.9. Виконання можливих додаткових робіт, остаточна здача об'єкта Замовнику.

Ми завжди йдемо на зустріч побажанням Замовника і розуміємо, що не все можна передбачити заздалегідь, іноді непогані ідеї можуть виникнути в процесі будівництва, тому договір передбачає можливість вносити деякі корективи на етапі будівництва. Наша компанія прагне максимально задовольнити побажання наших Клієнтів.

Задоволений Клієнт для нас є найважливішою складовою нашої роботи!

Продовжити